Manipulant skladu 20.000 Kč čistého +10.000 bonus

Hledáme šikovné uchazeče/ky na dlouhodobý pracovní poměr na zajímavou práci do skladu.

ZAJÍMAVÉ OHODNOCENÍ, BONUSY ZA DOPORUČENÍ 5.000 Kč, JÍDLO ZA PÁR KAČEK!

Náplň práce

- manuální práce ve skladu
- balení, montáže, obsluha zařízení aj.
- výměna komponentů, montáže a kompletace
- vkládání dat do PC
- vhodné pro muže i ženy /absolventy

Nabízíme

- ZAJÍMAVÉ finanční ohodnocení až 26.000 (fix + bonusy + příplatky) + 10.000 náborový bonus
- HPP, dlouhodobou spolupráci v čistém prostředí
- STRAVOVÁNÍ za pár kaček
- ODMĚNA za doporučení známého / kamaráda 5.000 Kč
- ZDARMA svozové autobusy zajištěny z Prahy a Říčan (10 min od Prahy)
- NÁSTUP ihned/dohodou

V případě zájmu zašlete životopis, volejte 9–17 v prac.dny nebo zašlete SMS (my se ihned ozveme) na telefonní číslo 773 779 855 nebo 774 285 555

Požadujeme

- zkušenost na obdobné pozici - operátor výroby / skladu, manuální pracovník výhodou
- základní znalost práce na pc
- ochotu pracovat ve směnném provozu
- ochotu dojíždět v rámci Prahy
- spolehlivost
- nástup ihned/dohodou

Zadavatel:

Firma - přímý zaměstnavatel

Pracoviště:

Praha

Typ smluvního vztahu:

Práce na plný úvazek

Typ práce:

Práce pro absolventy

Benefity:

Pitný režim, Multisport karta, Příspěvek na dopravu, Příspěvek na stravu,

Požadované vzdělání:

Základní

Plat:

Dle domluvy

Datum zadání:

18.5.2017