Manipulant Opava - 100 Kč / hod.

COPRA luc, s.r.o. je dynamicky se rozvíjející společnost, která se zaměřuje na zákazníky v oblasti automobilového/elektronického/leteckého a zdravotnického průmyslu.

Nabízíme Vám jedinečnou šanci stát se součástí úspěšného týmu a posunout svoji kariéru o stupínek výše v lukrativním oboru.
Aktuálně hledáme posilu do technického týmu na pozici – Manipulant.

Lokalita: Opava

Náplň práce:

výroba obalů

práce ve stoje
3 směny
na dohodu o provedení práce (po zapracování možnost na HPP)

Požadujeme:

spolehlivost, zodpovědnost, ochota pracovat
důraz na detail a pečlivost
flexibilitu
průkaz VZV
dobrý zrak
vhodné jak pro zdravé lidi, tak i pro OZP

Nabízíme:

HM: 100,- / hod.
možnost dlouhodobé spolupráce a přechodu na HPP
práce v přátelském kolektivu
možnost kariérního růstu

Volejte na tel. 730 561 266 (po-pá: 08:00 – 14:00), nebo pište na email [e-mail byl skryt].
Předem děkujeme za Váš zájem.
Team COPRAluc

Zadavatel:

Firma - přímý zaměstnavatel

Pracoviště:

Opava

Typ smluvního vztahu:

Práce na dohodu

Zařazeno v oborech:

Ostatní
Ostatní pracovní pozice

Požadované vzdělání:

Základní

Plat:

Dle domluvy

Datum zadání:

18.5.2017