Manikér/ka, Pedikér/ka - pouze pro OZP

Jsme Mediateam CZ, stabilní společnost, která dává šanci hendikepovaným. Je pro nás důležité, aby se u nás naši zaměstnanci cítili dobře a nepociťovali stres. Rozvážíme obědy seniorům v Brně a dále rozšiřujeme nabídku našich služeb pro ně. Proto nyní do našeho týmu hledáme kolegu či kolegyni z řad OZP na provádění manikúry a pedikúry našim zákazníkům v místě jejich bydliště.

Co vás čeká?

  • budete provádět manikúru či pedikúru našim zákazníkům přímo v jejich bydlišti v Brně - našimi zákazníci jsou především senioři
  • na místo výkonu práce se dopravíte buď po své ose nebo prostřednictvím firemního auta, je možné využít i doprovod firemního řidiče

Požadujeme:

Hledáme vás, protože:
  • máte potřebnou kvalifikaci v oboru
  • dokážete kvalitně opracovat nehty i kůžičku, paty a otlaky
  • máte zkušenost s prací s bruskou, zvládnete pečovat o zarostlé nehty
  • jste komunikativní, najdeme u vás slušné a příjemné vystupování
  • je vám vlastní pečlivost, zodpovědnost, spolehlivost a dochvilnost
  • počet míst - 1

Nabízíme:

Co u nás najdete?
  • zajistíme vám potřebné vybavení
  • čeká vás neformální, přátelské prostředí a rodinná atmosféra - táhneme za jeden provaz
  • stabilní práci na HPP s garantovaným úvazkem 20 hodin týdně
  • plat ve výši 150 Kč/hodinu
  • stravenky v hodnotě 80 Kč za směnu a poukázky Flexi pass na volnočasové aktivity či do lékáren a rehabilitace v hodnotě 400 Kč měsíčně
  • možnost odebírat si obědy na pracovišti v hodnotě 70 Kč
  • zaměstnanci mají možnost zdarma využít právní a sociální poradenství
  • možnost využít bezúročné zaměstnanecké půjčky
  • k dispozici jsou zdarma také masáže na pracovišti
využít můžete slevy na konzumaci ve firemní kavárně, káva ve firemní kavárně je zdarma Tato pozice je vymezena pro osoby v invalidním důchodu.

informace

Zadavatel:

Firma - přímý zaměstnavatel

Pracoviště:

Brno (Vídeňská 546/55)

Typ smluvního vztahu:

Práce na částečný úvazek

Typ práce:

Práce pro OZP

Zařazeno v oborech:

Služby
Pedikérka/Manikérka

Požadované vzdělání:

Základní

Plat:

12500 - 13000 Kč/měs.

Datum zadání:

22.6.2022