Nabídka již není aktuální

Jsme stabilní česká firma,která působí nejen v oblasti bezpečnostních řešení.  Přidejte se k nám do týmu ještě dnes! Možná jste to právě Vy, koho hledáme!

 MANAŽER ZAKÁZKY

Pro pracoviště:   PRAHA

Náplň práce:

    • řízení kolektivu cca 20-ti pracovníků, vedení pracovní agendy
    • péče o chod svěřeného objektu
    • vedení, motivace a školení pracovníků
    • kontrolní činnost,plánování směn
    • komunikace s klientem

Nabízíme:

    • DLOUHODOBOU SPOLUPRÁCI
    • zázemí a stabilitu velké společnosti
    • odpovídající mzdové ohodnocení
    • nástup možný IHNED

Požadujeme:

    • středoškolské vzdělání – min. vyučen
    • praxe na obdobné pozici v oblasti komerční bezpečnosti
    • komunikativnost, uživatelská znalost PC
    • flexibilita, zkušenosti s řízením kolektivu
    • trestní bezúhonnost
    • profesní kvalifikace 68-008-E "Strážný" výhodou

Máte-li zájem zúčastnit se výběrového řízení, zašlete nám aktuální strukturovaný životopis v českém jazyce.

Kontakt:

prace@condex.cz,tel.: 778466454

informace

Zadavatel:

Firma - přímý zaměstnavatel

Pracoviště:

Praha

Benefity:

Příspěvek na dopravu, Příspěvek na bydlení, Stravenky,

Zařazeno v oborech:

Služby
Ochrana osob a majetku

Požadované vzdělání:

Nezáleží

Plat:

od 25 tisíc

Datum zadání:

13.7.2018