Manažer výroby a provozu

Hledáme schopného kandidáta na pozici Manažer výroby a provozu pro potravinářskou výrobnu naložených sýrů, utopenců a dalších delikates. Výroba je součástí sociálního integračního podniku DOBROTY S PŘÍBĚHEM v Davli u Prahy.

Máte zkušenosti s řízením potravinářské výroby? Chcete pracovat se zajímavými produkty? Máte odvahu a chuť věci měnit a rozvíjet? Chcete mít více odpovědnosti a samostatnosti, realizovat své nápady? Hledáme právě Vás

Co vás čeká:

Odpovědnost za chod celého výrobního a provozního úseku

Zajištění surovin a materiálu pro výrobu – kontrola surovin, evidence, skladové hospodářství, inventury

Definování, stanovení a kontrola plnění výrobního plánu a dodržování výrobních postupů, kontrolu dodržení FIFO standartu ve výrobě

Optimalizace a dodržování výrobních, technologických a provozních postupů a jejich kontinuální zlepšování s cílem zvyšování efektivity výroby

Zavádění, kontrolu a dodržování pravidel, předpisů a procesů v oblasti kvality a bezpečnosti potravin, hygienických norem, BOZP a požární ochrany, ochrany životního prostředí, právních norem

Vedení týmu pracovníků v současné chvíli 20 zaměstnanců (přímí podřízení i  nepřímí podřízení)

Řádné plnění cílů ve výrobě a provozu z hlediska nastavených termínů, stanovených výrobních ukazatelů a politiky kvality a jakosti, efektivní plánování výroby

Úzká komunikace a spolupráce s ostatními odděleními společnosti (obchodní, personální)

Spolupráce na přípravě rozpočtu a návrhy investic do výrobních technologií a provozních zařízení s cílem zlepšení efektivity provozu.

Proškolení spolupracovníků ve svěřených odděleních, zvyšování jejich kvalifikace, pravidelnou informovanost o technologických a pracovních postupech, předpisech a pokynech pro práci

Ve spolupráci s personálním manažerem, pravidelné hodnocení zaměstnanců, plnění cílů, dodržování pravidel a postupů

Zaváděni, přípravu a důsledné dodržování plánu revizí, preventivních oprav, odpovědnost za provádění údržby technologií, údržbu a správu budov

Odpovědnost za expedice výrobků

Jaké znalosti, dovednosti a schopnosti byste měli mít:

Minimálně SŠ vzdělání v oblasti technologie potravin

Zkušenost s vedením týmu alespoň 2 roky, přirozenou autoritu, charisma a schopnost motivovat druhé

Minimálně 3 roky na obdobné pozici jako manažer výroby, popř. manažer kvality či technologie, praxe ve výrobní společnosti

Velmi dobré znalosti v oblasti výrobních procesů, plánování, automatizace a technologií

Řidičský průkaz skupiny B, znalost PC a softwarů pro řízení výroby, skladů, expedice

Výborné organizační a komunikační dovednosti, vysoké pracovní nasazení

Co vám můžeme nabídnout:

Nástupní plat 33.000 – 36.000 Kč/hrubého

Nákup výrobků a sortimentu farmářského obchodu za zvýhodněnou cenu

Ovoce, nápoje na pracovišti

4 týdny dovolené, služební telefon

Být součástí vedení společnosti, rychlé rozhodovací procesy

Atmosféru progresivní firmy, otevřenou komunikaci

Možnost se podílet na vývoji řízení a chodu výroby i provozu

Uplatnit své zkušenosti a nápady při změnách a rozvoji svěřených oddělení

Podílet se na zavádění nových výrobních technologií, vývoji a uvádění nových výrobků a produktových skupin

V případě zájmu zašlete profesní CV s fotografií a motivační dopis na [e-mail byl skryt]
Více informací o našem podniku najdete www.dobrotyspribehem.cz

Zadavatel:

Firma - přímý zaměstnavatel

Pracoviště:

Davle (Kiliánská 367)

Zařazeno v oborech:

Obchod
Vedoucí prodejny/provozu

Požadované vzdělání:

Středoškolské s maturitou

Požadované jazyky:

Čeština

Plat:

33000 - 36000 Kč/měs.

Datum zadání:

1.10.2021