Manažer týmu prodejců osobních vozů - až 80.000,- Kč!

Do našeho prodejního týmu hledáme kolegu na pozici vedoucí prodejního týmu.

NÁPLŇ PRÁCE:

  • řízení prodejního týmu
  • koordinace a spolupráce mezi odděleními společnosti (prodej – servis – sklad)
  • odpovědnost za plnění obchodních a firemních cílů v rámci oddělení / pobočky
  • pravidelný kontakt a péče o stávající vybrané VIP / TOP zákazníky
  • rozvoj obchodních vztahů s novými a stávajícími klienty
  • prezentace a prodej vozů, doplňků, finančních produktů, pojištění
  • účast na marketingových aktivitách a akcích na podporu prodeje
  • pracovní činnost v oblasti služeb v rámci pracovní otevírací doby pobočky

POŽADUJEME:

  • praxe v oboru na obdobné pozici nutností
  • výborné vystupování
  • prozákaznickou orientaci
  • týmového hráče s ochotou se učit novým věcem
  • pozitivní přístup, elán
  • pečlivost, zodpovědnost

NABÍZÍME:

  • zázemí silné stabilní společnosti
  • zda je závislá na výsledcích očekáváme mzdu 60 000 - 80 000,-
  • zaměstnanecké benefity
  • moderní prostředí
  • příjemný kolektiv
  • propracované školení od výrobce vozů zaměřené na produkt i prodejní dovednosti
  • nástup možný IHNED

informace

Zadavatel:

Firma - přímý zaměstnavatel

Pracoviště:

Středočeský kraj

Typ smluvního vztahu:

Zařazeno v oborech:

Obchod
Obchodní zástupce

Plat:

Dle domluvy

Datum zadání:

9.10.2021