Manažer služeb BOZP, PO, ŽP a revizí

Nabídka již není aktuální

Pro našeho významného klienta hledáme kandidáta na pozici Výkonný Manažer služeb BOZP,PO,ŽP a revizí.

Vaším úkolem bude:

  • Řídit dodávku služeb pro nové i stávající klienty
  • Řídit a zodpovídat za tým backoffice
  • Zajišťovat podporu pro výkonné specialisty BOZP
  • Koordinovat subdodavatele společnosti
  • Znalost BOZP a PO není důležitá

Požadujeme:

  • SŠ vzdělání
  • Minimálně 3 roky praxe s řízením lidí
  • ŘP sk. B
  • Samostatnost a zaměření na výsledky

Nabízíme:

  • Odměnu odpovídající významu pozice s dynamickým růstem dle dosahovaných výsledků
  • Služební automobil i k soukromému užití
  • Zaučení po nástupu na pozici
  • Stravenky a další benefity
  • Odborné i manažerské vzdělávání a rozšiřování kvalifikace
  • Dynamický profesní i kariérní růst
  • Možnost seberealizace v rámci rozvoje divize a služeb

informace

Zadavatel:

Pracoviště:

Praha

Datum zadání:

29.7.2018
OK
/* Not affection functionality */