Euro.cz Finance.cz Cnews.cz Autobible.cz Edna.cz Více

Manažer servisního oddělení - TOP mzda !

Stabilní, moderní, sympatická a energická společnost hledá nového kolegu na výše uvedenou pozici.

Nabízíme:

  • Perspektivní a zajímavou práci ve stabilní, energické společnosti.
  • Zázemí a podporu vedení společnosti.
  • TOP mzda!
  • Flexibilní pracovní doba.
  • Kontakt s nejnovějšími technologickými novinkami.
  • Služební automobil i k soukromým účelům, včetně pohonných hmot.
  • Příspěvky na penzijní pojištění.
  • Širokou škálu zaměstnaneckých benefitů (dotované firemní akce, pastelkovné, příspěvek na dětskou rekreaci, společné páteční snídaně a mnoho dalších).

Náplň práce:

  • Samostatně tvořit strategii servisního oddělení.
  • Přiblížíte servis našim zákazníkům.
  • Řídit svěřené oddělení po stránce koncepční i personální.
  • Budete odpovědný za vytvoření servisní strategie a její aplikace směrem do firmy i ven k zákazníkovi.

Požadujeme:

  • Zkušenosti s vedoucí pozicí a výrobním procesem.
  • Komunikační dovednost.
  • Anglický jazyk na komunikativní úrovni.
Adéla Stehlíková adela.stehlikova@jobleader.cz 778 771 972

informace

Zadavatel:

Firma - přímý zaměstnavatel

Pracoviště:

Liberecký kraj, Ústecký kraj

Typ smluvního vztahu:

Plat:

dle domluvy

Datum zadání:

18.5.2019