Manažer provizního oddělení

Nabídka již není aktuální.

Náplň práce

Pro našeho klienta, významnou finanční instituci, hledáme vhodného kandidáta/kandidátku na pozici Manažer provizního oddělení.

Hlavní zodpovědnosti na této pozici:
• vedení týmu provizního oddělení
• odpovědnost za schvalování a párování plateb
• Kontrola provizního systému
• Účast na poradách vedení, pravidelné porady s týmem
• Spolupráce s odděleními napříč společností
• Příprava ad-hoc analýz
• Reporting, statistiky

Nabízíme

• Práce v příjemném prostředí v širším centru Prahy
• Mobilní telefon
• Motivující finanční ohodnocení
• Možnost osobního a profesního růstu
• Pracovní smlouva na dobu určitou – zástup za MD
• Firemní benefity (stravenky, Multisport karta, telefon, vzdělávací kurzy, občerstvení na pracovišti, sleva na firemní služby)
• Nástup možný ihned případně dle dohody

Požadujeme

• Minimálně SŠ, ideálně ekonomického směru
• Praxe minimálně 5 let, 2 roky vedení týmu
• Pokročilá znalost MS EXCEL
• Komunikativní znalost AJ
• Analytické dovednosti, orientace na detaily
• Komunikativní osobnost s příjemným vystupováním
• Samostatnost, zodpovědnost, pečlivost

Zadavatel:

Personální agentura

Pracoviště:

Praha (Nové Město, Na Florenci 1055)

Typ smluvního vztahu:

Práce na plný úvazek

Požadované vzdělání:

Středoškolské s maturitou

Požadované jazyky:

Angličtina

Plat:

od 40 tisíc

Datum zadání:

14.5.2019