Nabídka již není aktuální

Pro mezinárodní maloobchodní společnost působící v 19 zemích po celém světě hledáme spolupracovníky na pozici MANAŽER PRODEJNY m / ž. Jste samostatný, rozhodný a baví Vás pracovat v dynamickém prostředí? Pak možná hledáme právě Vás!

Co bude Vaším úkolem:

vést svůj tým k úspěchu vlastním příkladem zvyšovat tržby a zajišťovat nejlepší služby zákazníkům školit, rozvíjet, motivovat a koučovat zaměstnance stanovovat cíle, vyhodnocovat tržby a další výsledky prodejny, připravovat strategie k dosažení těchto cílů řídit prodejnu a podílet se na každodenních úkolem společně se svými spolupracovníky rozhodovat se

Co požadujeme:

alespoň roční zkušenost s vedením týmu a dosahováním výsledků, ideálně v maloobchodě znalost práce na PC umění poskytovat skvělý zákaznický servis schopnost se rozhodovat a nést zodpovědnost ochotu spolupracovat se svým týmem při všech úkolech na prodejně chuť se rozvíjet a ambice vybudovat si kariéru orientaci na výsledek energii a pozitivní postoj k životu

Co nabízíme:

nástupní mzdu 30.000 Kč + bonusy až 10.000 Kč silnou firemní kulturu založenou na tradici možnost rozvíjet se širokou škálu školení mobilní tarif na soukromé použití zaměstnanecké slevy na nákup penzijní připojištění stravenky v hodnotě 100 Kč po dvou letech 5. týden dovolené termín nástupu možný ihned

Pracoviště:

Jihočeský kraj, Plzeňský kraj

Datum zadání:

27.7.2018