Euro.cz Finance.cz Cnews.cz Autobible.cz Edna.cz Více

Pro našeho klienta, úspěšnou švýcarskou soukromou výrobní společnost, hledáme motivované a spolehlivé kandidáty na pozici Manažer logistiky.

Nabízíme:

    • Mzda 50.000Kč + 10% měsíční bonus
    • Pracovní poměr na dobu neurčitou
    • Jednosměnný provozu (7:00 – 15:30)
    • 5 týdnů dovolené
    • 13 mzda
    • Příjemné, čisté a tiché pracovní prostředí

Náplň práce:

    • Vedení týmu logistiky (cca 10 lidí)
    • Neustále vylepšování procesů
    • Odpovědnost za manipulaci s veškerým příchozím a odchozím zbožím
    • Odpovědnost za objednávky pro montážní linky v SAP
    • Připrava a zajištění tisku pracovních příkazů pomocí SAP
    • Odpovědnost za inventarizaci a report výsledků

Požadujeme:

    • 3 roky praxe ve vedoucí pozici (ideálně v Automotive společnosti)
    • Výbornou znalost SAP a MS Office (MM) / Office
    • Komunikativní znalost anglického nebo německého jazyka
    • Znalost systému Kanban
    • Pokročilé manažerské a komunikační dovednosti
    • Samostatnost, spolehlivost, asertivita

informace

Zadavatel:

Firma - přímý zaměstnavatel

Pracoviště:

Praha (Černý Most)

Typ smluvního vztahu:

Práce na plný úvazek

Benefity:

13. plat, Dovolená navíc,

Požadované vzdělání:

Středoškolské s maturitou

Plat:

50000 - 60000 Kč/měs.

Datum zadání:

6.9.2020
OK
/* Not affection functionality */