Hledáme kandidátku/kandidáta na pozici manažera kvality pro praktickou realizaci jedné z klíčových služeb naší společnosti, kterou je poradenství ve zdravotnictví v oblasti řízení kvality pro naše klienty.

Manažer kvality – částečný úvazek – možnost spolupráce na ŽL

Jste zodpovědným a pečlivým typem člověka? Máte znalost platné legislativy ČR v oblasti zdravotnictví?  Nebojíte se paragrafů v praxi?

Pak hledáme právě Vás!

Co bude Vaším úkolem?

      • řízení, koordinování, udržování a optimalizace systému řízení kvality
      • zpracovávání interních dokumentů souvisejících se systémem řízení kvality
      • vytváření záznamů o hodnocení rizik
      • plánování a realizace interních auditů kvality
      • zajištění spolupráce vedoucích zaměstnanců
      • školení zaměstnanců v oblasti dodržování a zvyšování kvality a bezpečí poskytovaných služeb

Co by Vám nemělo chybět?

      • SŠ/VŠ vzdělání nejlépe ve zdravotnickém oboru
      • praxe a zkušenosti v oblasti řízení kvality ve zdravotnictví
      • znalost platné legislativy ČR v oblasti zdravotnictví
      • manažerské a organizační schopnosti
      • logické myšlení
      • znalost MS Office
      • komunikativnost, pečlivost, týmovost
      • umět si určit své priority při práci
      • řidičský průkaz sk. B (aktivní řidič)

Čím Vás na novém místě odměníme?

      • velmi dobré finanční ohodnocení
      • mobil, notebook
      • flexibilní pracovní doba
      • možnost práce formou zkráceného úvazku (max. 0,5) nebo na ŽL.

Nástup možný dohodou.  Místo výkonu práce Praha 4.

Práce je možná na zkrácený úvazek nebo na ŽL.

Zaujala Vás tato nabídka? Pak nám pošlete své CV a rádi se s Vámi seznámíme!

V případě zájmu nám prosím zašlete svůj životopis na info@jobsolution.cz. Zasláním Vašeho životopisu zároveň udělujete souhlas s poskytnutím Vašich osobních údajů personální agentuře Job Solution a.s. a zařazení do databáze.

informace

Zadavatel:

Personální agentura

Pracoviště:

Praha

Požadované vzdělání:

Vysokoškolské

Plat:

od 20 tisíc

Datum zadání:

29.10.2018