Nabídka již není aktuální

Pro našeho významného klienta, společnost působící v oblasti distribuce elektroniky, hledáme vhodného uchazeče na pozici Manažer kvality.

Náplň práce:

  • Zodpovědnost za systém řízení kvality
  • Kontrola systému řízení jakosti, dodržování vydaných kontrolních návodů
  • Zpracovávání zpráv o kvalitě, provádění školení o kontrole nových výrobků, reporting
  • Zajišťování komunikace svého oddělení s ostatními útvary firmy - včetně zahraničních

Požadujeme:

  • VŠ či SŠ technického směru
  • Aspoň 3 roky zkušeností v oboru kvality - oblast elektrospotřebičů výhodou!
  • Velmi dobrá znalost AJ - denní komunikace
  • Dobrá znalost MS Excel, znalost SAP - výhodou!
  • Vysoké pracovní nasazení, Časová flexibilita, Orientace na výsledek

Nabízíme:

  • Motivačni finanční ohodnocení dle praxe a výsledků (fix. + bonusy)
  • Práci v perspektivní dynamicky se rozvíjející společnosti
  • Bonusy / Prémie, Provize z prodeje
  • Benefity: Notebook, mobilní telefon, Stravenky, Příspěvek na ubytování, Firemní akce
  • Zahraniční pracovní cesty, účast na nových projektech firmy
  • Vlastní organizace náplně práce, sleva na firemní produkty

Pracoviště:

Praha, Středočeský kraj

Datum zadání:

20.2.2018