Manažer kvality pro výrobní společnost na Šluknovsku

Chcete se stát součástí dynamické, moderní, stabilní, přátelské a úspěšné společnosti? Pak hledáme právě Vás! Máte zkušenosti v oblasti kvality, konkrétně na obdobné vedoucí pozici? Dáváte přednost pestré pracovní náplni před stereotypem? (U nás se nudit nebudete) ANO? Pak nečekejte a zašlete nám svůj životopis, třeba jste Vy náš budoucí nový kolega.

Je mnoho důvodů, proč se k nám přidat:

  • budete pracovat ve společnosti, kde leadři mají jasnou vizi a vždy budete vědět, proč něco děláte
  • mezi našimi benefity najdete stravenky nebo příspěvky na penzijní i životní připojištění
  • 5 týdnů dovolené je samozřejmostí
  • Získáte zkušenost u jedné z předních výrobních společností v oblasti dopravy a strojírenství
  • Základem je HPP v kmenu naší společnosti

Vaším úkolem bude:

  • Zavádění a dodržování postupů kvality v celé společnosti
  • Vedení auditů
  • Řízení procesů nápravných opatření
  • Kontrola naplnění stanovených cílů
  • Jednání se zákazníky

Požadavky na kandidáta:

  • Min. SŠ vzdělání technického směru
  • Praxe 2 roky na obdobné pozici
  • Znalost systémů a nástrojů kvality
  • Ochota cestovat (cca 1x týdně na naší pobočku v Praze)
VÝHODOU
  • Anglický jazyk
  • Znalost systému managementu ISO 9001
  • Zkoušky Interní auditor

informace

Zadavatel:

Firma - přímý zaměstnavatel

Pracoviště:

Liberecký kraj, Ústecký kraj

Typ smluvního vztahu:

Plat:

Dle domluvy

Datum zadání:

13.1.2021
OK
/* Not affection functionality */