MANAŽER CENTRA ÚDRŽBY A SERVISU STROJŮ Brno

Pro zahraniční společnost poskytující technické, inženýrské a poradenské služby pro výrobní zařízení, hledáme nového kolegu/kolegyni na pozici Manažera centra údržby a servisu strojů (údržba strojů, servis strojů, střední opravy strojů, retrofitting strojů, modernizace strojů a stěhování strojů).

Místo výkonu práce:         Brno

Termín nástupu:                ihned nebo dohodou

Finanční ohodnocení:       50.000 Kč – 70.000 Kč dle znalostí a zkušeností + prémie

Náplň práce

  • vést a rozvíjet oddělení poskytující komplexní program servisních služeb pro uživatele výrobních strojů (především obráběcích CNC strojů), center a linek

  • vést cca 10 servisních techniků, zajišťovat nábor nových techniků a inženýrů

  • zodpovídat za pracovní podmínky, bezpečnost práce, rozvoj a motivaci zaměstnanců

  • pečovat o vztahy se stávajícími zákazníky a aktivně vyhledávat zákazníky nové

Požadujeme

  • VŠ/SŠ vzdělání strojírenského/technického směru nebo dlouholetou praxi se servisem a údržbou CNC obráběcích nebo tvářecích strojů

  • zkušenost s vedením podřízených, ideálně na servisním oddělení ve výrobě

  • výhodou znalost AJ

Nabízíme

  • nabízí zajímavou a samostatnou manažerskou pozici, kde uplatníte jak technické, tak manažerské dovednosti

  • budete mít služební vůz Škoda Octavia i pro soukromé užívání

  • mobilní telefon, notebook

  • 25 dnů dovolené

  • pružnou pracovní dobu

  • příspěvek na penzijní připojištění

  • odborná školení a jazykové kurzy

  • ad.

Zadavatel:

Personální agentura

Pracoviště:

Brno (295)

Typ smluvního vztahu:

Práce na plný úvazek

Požadované vzdělání:

Středoškolské s maturitou

Plat:

od 30 tisíc

Datum zadání:

26.12.2017