Maliari Holandsko, 2400 Eur netto mesačne, 18 Eur/hod ako SZČO, ubytovanie hradené

Nabídka již není aktuální.

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Hľadáme skúsených interiérových maliarov, ktorí zároveň majú skúsenosť s renováciami okenných rámov, dverí, drevených konštrukcií (maľovanie) Lokalita Rotterdam, zákazka na 6 týždňov, následne sa bude pokračovať v iných lokalitách (väčšinou západ NL). Nástup ihneď.

Prax, VCA alebo SCC certifikát je podmienkou (je možné si ho zabezpečiť aj na Slovensku, príp. pomôžeme zariadiť v Holandsku). Podmienkou je takisto komunikácia v anglickom alebo nemeckom (alebo holandskom) jazyku.

Pracovný čas bude začínať na 173. hodinách do mesiaca, nadčasy možné podľa aktuálneho stavu - podľa dohody priamo na mieste.

Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny

od 2400 Eur netto

Zamestnanecké výhody, benefityPráca na zmluvu:

- 520-540 netto týždenne za základných 40 hodín (podľa vašej praxe a znalosti reči),
- dovolenka cca 110EUR mesačne,
- vrátenie zdravotného poistenia cca 70EUR mesačne,
- spolu cca od 2400 do 2500 EUR netto na základne hodiny za mesiac,
- turnusy po dohode s firmou, zväčša každých 4-5 týždňov,
- ubytovanie hradené,
- zdravotné poistenie,
- nemocenské, sociálne, dôchodkové a všetky potrebné odvody hradené,
- možnosť poberania príspevkov a prídavkov na deti,
- kontaktná osoba a pomoc v Holandsku.
pre SZČO 19 Eur na hodinu, týždňová fakturácia, mesačná splatnosť faktúryInformácie o výberovom konaníPredpokladaný termín ukončenia výberového konania24.5.2019 (ostáva ešte 8 dní)

Požiadavky na zamestnanca

Pozícii vyhovujú uchádzači so vzdelanímzákladné vzdelanie
stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňaJazykové znalostiAnglický jazyk - Mierne pokročilý (B1) alebo Holandský jazyk - Mierne pokročilý (B1) alebo Nemecký jazyk - Mierne pokročilý (B1)Vodičský preukazBPočet rokov praxe3

INZERUJÚCA SPOLOČNOSŤ

Stručná charakteristika spoločnostiHolandská spoločnosť poskytujúca projekty a zamestnanie pre kvalifikovaných odborníkov v oblastiach kovoobrábania, zvárania, inštalácií - voda , vzduch, elektro priemyslu a okrajovo stavebníctva - prevažne v Holandsku a Belgicku. V apríli 2019 so 130 zamestnancami .
S viac ako 12 ročnou špecializáciou a skúsenosťami na týchto trhoch ponúkame iba aktuálne a dlhodobejšie projekty s nadštandardným platom a hradeným ubytovaním, kde má 95% našich zamestnancov samostatné izby. Tak ako si vyberáme medzi uchádzačmi tak si vyberáme aj medzi klientami.
Nejde nám o kvantitu, ale o kvalitu a dobré tímy ľudí, ktorí toto vedia oceniť. Hráme vždy fér a to sa zvyčajne opláca.Počet zamestnancov100-149 zamestnancov

Kontakt: +421907992818

Zadavatel:

Personální agentura

Pracoviště:

Holandsko (Lange Amerikaweg 67)

Typ práce:

Práce s ubytováním

Zařazeno v oborech:

Stavebnictví
Malíř/Natěrač

Požadované vzdělání:

Středoškolské bez maturity

Požadované jazyky:

Angličtina, Němčina

Plat:

od 60 tisíc

Datum zadání:

16.5.2019