Magyarul beszélő telefonos ügyfélszolgálattal foglalkozó munkatársat keresünk - Prága

Nabídka již není aktuální.

Feladatok:

    • kapcsolattartás az ügyfelekkel,
    • az ügyfeleink tájékoztatása az autóeladás és felvásárlás feltételeiről

Elvárások:

    • magyar nyelv kommunikációs szintű ismerete + cseh vagy angol nyelv kedvező tényező, amely nem feltétel
    • pozitív hozzáállás
    • jó kereseti lehetőség, munkakedv
    • rugalmas munkaidő
    • felelősségtudat és megbízhatóság

Amit kínálunk:

    • bércsomag: fix alapbér: 15.000 Kč fix fizetés + BÓNUS a havi eredmények alapján járó jutalék 15.000 - 30.000 Kč
    • teljes munkaidő határozatlan időre
    • szálláslehetőség a munkáltató részéről
    • lehetőség szakmai előmenetelre
    • magasfokú önmegvalósítás
    • motivációs programok és versenyek
    • támogató és rugalmas vezetői hozzáállás
    • barátságos és dinamikus közösség
    • érdekes juttatások, kedvezmények: árengedmények szolgáltatásokra, kedvezményes vállalati tarifák magántelefonálásra
    • munkahely egy modern újonnan átépített call centrumban.

informace

Zadavatel:

Firma - přímý zaměstnavatel

Pracoviště:

Praha (Dopraváků 874/15)

Typ smluvního vztahu:

Práce na plný úvazek

Typ práce:

Práce pro absolventy

Benefity:

Sleva na firemní produkty, Lékařské prohlídky, Pitný režim, Multisport karta, Kultura, Příspěvek na bydlení, Finanční bonusy,

Požadované vzdělání:

Nezáleží

Plat:

od 20 tisíc

Datum zadání:

30.10.2017
/* Not affection functionality */