Pro našeho klienta, výrobní společnost ve Vyškově, hledáme do zákaznického servisu.

Náplň práce:

    • Spolupráce od samého počátku nového produktu - projektového řízení až po převzetí projektu do sériové výroby – a následně dodávek k zákazníkovi
    • Zodpovědnost za dodržování stanovených ukazatelů KPI – orientace na výsledky, za řádné a včasné plánování výroby a dodávek, reporting a zpracování analýz

Požadujeme:

    • Zkušenosti/odbornou kvalifikaci v oblasti zákaznického servisu jako specialista, koordinátor nejlépe 2 roky s obchodním smyslem a silnou orientací na potřeby zákazníků
    • Zodpovědnost za kompletní chod logistiky – proces řízení objednávek, monitoring skladových zásob, koordinace transportu, řešení případných reklamací, CRM a hodnocení spokojenosti zákazníků,
    • Pozitivní a proaktivní postoj k práci a při hledání optimálního řešení, která vedou k dosažení firemní politiky a stanovených cílů,
    • Schopnost efektivně, asertivně a zároveň empaticky komunikovat v češtině a angličtině s kolegy a zákazníky
    • Schopnost pracovat samostatně i v týmu

Nabízíme:

    • Nástup na pracovní smlouvu na dobu neurčitou do kmenového stavu společnosti
    • Řadu firemních benefitů (odborná školení, jazykové kurzy, stravenky, firemní akce, atd.)
    • Telefon a notebook
    • Flexibilní začátek a konec pracovní doby
    • Příspěvek na penzijní připojištění
    • Možnost profesního růstu
    • Mzda dle zkušeností
    • Nástup: ihned/dohodou

  V případě, že Vás náš inzerát zaujal, kontaktujte nás prostřednictvím odpovědního formuláře s Vaším přiloženým aktuálním životopisem, poté Vás budeme kontaktovat.

Zadavatel:

Personální agentura

Pracoviště:

Vyškov

Typ smluvního vztahu:

Práce na plný úvazek

Benefity:

Sleva na firemní produkty, Pitný režim, Příspěvek na životní pojištění, Notebook, Příspěvek na penzijní připojištění, Stravenky, Jazykové kurzy, Mobilní telefon, Pružná pracovní doba,

Požadované vzdělání:

Středoškolské s maturitou

Požadované jazyky:

Angličtina

Plat:

od 25 tisíc

Datum zadání:

19.3.2018