LOGISTIK/ZÁSOBOVAČ mzda až 30.000Kč, svoz ZDARMA, volné víkendy

Hledáme manuálně zručné uchazeče/ky na dlouhodobý pracovní poměr na tuto pozici : Logistik zásobovač pro společnost zabývající se balícími pracemi a kompletací, sídlící na Praze Východ.

Náplň práce:

  • zajišťování dodávek, příjem materiálu na sklad a jeho kontrola
  • skladování materiálu a jeho výdej do spotřeby

Požadujeme:

  • praxe v oboru
  • manuální zručnost, šikovnost, preciznost
  • práce se scannerem
  • flexibilita
  • zkušenosti z výroby výhodou
  • dobrý zdravotní stav
  • zájem o dlouhodobé pracovní uplatnění

Nabízíme:

  • příjemné pracovní prostředí ve výrobní hale
  • benefity (stravenky v hodnotě 115 Kč 5 týdnů dovolené,
firemní akce...)
  • zajímavé finanční ohodnocení 23.000Kč + bonusy až 7.000Kč
  • náborový příspěvek 12.000 Kč
  • svoz zdarma (Opatov, Říčany)
  • dlouhodobé uplatnění na HPP
  • nástup ihned/dohodou
  • práce 2 směnném provoze
V případě zájmu volejte nebo pište naší konzultantce Dagmar Ocetníkové 773 779 855 nebo na [e-mail byl skryt]

Pracoviště:

Praha, Středočeský kraj

Datum zadání:

5.12.2019