Nabídka již není aktuální

Pro našeho významného klienta, společnost působící v oblasti distribuce elektroniky, hledáme vhodného uchazeče na pozici Logistik.

Náplň práce:

  • Koordinace námořní a letecké kontejnerové dopravy
  • Příprava dokumentů pro celní deklaranty, skladníky, dopravce aj.
  • Příjem zboží, kontrola, spolupráce s produktovými manažery
  • Kontrola cen dopravy, zúčtování faktur,
  • Vyjednávání s dopravci
  • Řešení škodných událostí

Požadujeme:

  • Zkušenosti z logistiky námořní dopravy
  • Zkušenosti z dovozem z východní Asie
  • Dobrou znalost AJ - denní komunikace
  • Znalost SAP
  • Vysoké pracovní nasazení, Časová flexibilita, Orientace na výsledek

Nabízíme:

  • Motivační finanční ohodnocení dle seniority až 40.000 Kč
  • Práci v perspektivní dynamicky se rozvíjející společnosti
  • Zajímavě nastavené bonusy, skvělé benefity
  • Zahraniční pracovní cesty, účast na nových projektech firmy
  • Vlastní organizace náplně práce, sleva na firemní produkty

Pracoviště:

Praha, Středočeský kraj

Datum zadání:

20.2.2018