Nabídka již není aktuální

Hledáme nového kolegu na pozici Logistika pro renomovanou obchodní společnost v oblasti velkoobchodu, prodeje a servisu širokého portfolia značkových výrobků v oblasti spotřební elektroniky, domácích elektrospotřebičů, hudebních nástrojů, telekomunikační techniky, kancelářské techniky, hodinářského zboží, dárkových a propagačních předmětů!

Náplň práce:

  • Koordinace námořní a letecké kontejnerové dopravy
  • Příprava dokumentů pro celní deklaranty, skladníky, dopravce aj.
  • Příjem zboží, kontrola, předáním produktovým manažerům
  • Kontrola cen dopravy, zúčtování faktur
  • Vyjednávání s dopravci
  • Řešení škodných událostí
  • Pracoviště: Praha Východ

Požadujeme:

  • Zkušenosti z logistiky námořní dopravy min 2 roky
  • Zkušenost z dovozem z východní Asie
  • Dobrou znalost anglického jazyka (denní komunikace v aj)
  • Znalost SAP výhodou
  • Organizační schopnosti
  • Důslednost
  • Vyjednávací schopnosti
  • Velká časová flexibilita

Nabízíme:

  • Možnost profesního a kariérního růstu
  • Zázemí české nadnárodní společnosti
  • Zajímavé finanční ohodnocení + benefity
Zaujala Vás nabízená pozice? Zašlete nám Váš životopis na [e-mail byl skryt]

Pracoviště:

Praha, Středočeský kraj

Datum zadání:

20.10.2017