Chcete být součástí stabilní společnosti?

Toužíte po dlouhodobé spolupráci s možností kariérního růstu?

Pokud ano, nabízíme Vám pozici v prosperující společnosti zabývající se praním, žehlením a expedicí prádla.

Místo: Praha 5 - Motol, bez možnosti ubytování!

Náplň práce:

    • expedice vypraného prádla dle žádanek, zapojení logického myšlení s manuální zručností.
    • mít dispozice k vedení lidí

Požadavky:

    • min. vyučen/a
    • práce s PC (min. základní dovednost)
    • systémová a přesná práce a k tomu slušnou paměť
    • dobrý zdravotní stav
    • čistý TR
    • zodpovědnost a samostatné myšlení

Nabízíme:

    • 5 týdnů dovolené
    • příspěvek na stravování
    • měsíční prémie
    • podniková rekreace
    • mzda: cca 20 000,-Kč/měsíc

Směnnost: 6:00 - 14:30

Pakliže Vás oslovila daná nabídka práce, pošlete nám Váš profesní životopis.

Kontakt: honejsek@renatex.cz, koblizkova@renatex.cz, tel. 731 681 678.

Předem děkujeme za Vaše reakce...

informace

Zadavatel:

Firma - přímý zaměstnavatel

Pracoviště:

Praha

Typ smluvního vztahu:

Práce na plný úvazek

Benefity:

Lékařské prohlídky, Pitný režim, Dovolená navíc, Příspěvek na stravu, Mobilní telefon, Finanční bonusy,

Požadované vzdělání:

Středoškolské bez maturity

Požadované jazyky:

Čeština

Plat:

od 20 tisíc

Datum zadání:

9.9.2018