Euro.cz Finance.cz Cnews.cz Autobible.cz Edna.cz Více

Hledáme seriózní externí spolupracovníky na pozici Prague local host pro společnost Viking Cruises

Požadujeme: plynulý anglický jazyk – nutnost! Dobrá znalost Prahy a historie ČR a Prahy – přehled o kulturním životě, památkách apod., zodpovědnost, spolehlivost. Empatické a profesionální vystupování – jedná se o práci v hotelech v Praze pro zahraniční klienty. Úsměv na tváři. Umět řešit nastalé problémy, pohotovost a příjemné vystupování. Klienti naší cestovní agentury jsou převážně senioři z USA, UK, Australie a Kanady. Organizační schopnosti. Minimální věk 25 let – maximální věk neomezeno.

Náplň práce: práce je prováděna v Praze v hotelech, nutná flexibilita – vč. Víkendů a státních svátků. Local host komunikuje s klienty v angličtině, organizuje jejich program, rezervuje různé výlety, restaurace, a plní klientům jejich přání v oblasti cestovního ruchu. Požadujeme zkušenosti s komunikací s lidmi v anglickém jazyce, nejlépe jakoukoliv praxi v oblasti hotelnictví, či cestovní agentury, průvodcovství apod. Pouze seriózní zájemci.

Práce je sezónní a probíhá od března 2019 – prosince 2019, v případě oboustranné spokojenosti, je možné pokračovat i další sezony.

Nástup: Březen 2019

Práce probíhá na živnostenský list – formou externí spolupráce. Pro více info nám zašlete životopis a motivační dopis v anglickém jazyce.

Prosíme o zaslání životopisu a motivačního dopisu na email info@u-travel.cz

U-Travel, s.r.o.

Šárka Stará Jetelová

informace

Zadavatel:

Firma - přímý zaměstnavatel

Pracoviště:

Praha (Křenova 438/7)

Typ smluvního vztahu:

Práce na živnostenský list

Zařazeno v oborech:

Ostatní
Ostatní pracovní pozice

Požadované vzdělání:

Středoškolské s maturitou

Požadované jazyky:

Angličtina, Čeština

Plat:

od 35 tisíc

Datum zadání:

11.1.2019