Lisař - až 30.000 měsíčně + ubytování zdarma

Nabídka již není aktuální.

Náplň práce

Pro našeho klienta, jednoho z předních výrobců technologicky náročných drátů, kabelů a vodičových svazků, hledáme zaměstnance na pozici lisař.

Náplní vaší práce bude zejména:
- manipulace se základním materiálem
- nastavování lisů
- lisování kabelových ok dle výrobního plánu
- pomoc s plněním výrobních termínů
- vyřazování technologického odpadu a kontrola výrobků dle kontrolního plánu
- kontrolní měření dle výkresové dokumentace
- zadávání výsledků do systému SAP
- pravidelné reporty.

Pracovat budete na 12hodinové směny v režimu krátký-dlouhý týden, nástup je možný již v průběhu července.

Požadujeme

- SOU/SŠ technického zaměření
- manuální zručnost a technická zdatnost
- spolehlivost a chuť do práce
- perfektní čeština
- zkušenosti s obsluhou VZV výhodou
- ochota pracovat přesčasové hodiny, pokud je třeba

Nabízíme

- stabilní zaměstnání na HPP
- nadstandardní ohodnocení + odměny a bonusy + rizikový příplatek za práci ve ztíženém prostředí
- ubytování zdarma nebo příspěvek na ubytování
- příspěvek na dopravu
- možnost týdenních záloh
- dotované stravování

Zadavatel:

Personální agentura

Pracoviště:

Mikulov na Moravě

Typ smluvního vztahu:

Práce na plný úvazek

Typ práce:

Práce s ubytováním

Benefity:

Lékařské prohlídky, Pitný režim, Příspěvek na dopravu, Příspěvek na bydlení, Příspěvek na stravu, Finanční bonusy,

Požadované vzdělání:

Nezáleží

Plat:

24000 - 30000 Kč/měs.

Datum zadání:

9.7.2019