Lisař - 8 hod. směny, volné víkendy! (m/ž)

Pro společnost, která se zabývá výrobou akustických a tepelných izolací do aut, hledáme šikovné muže i ženy na pozici lisař/ka. Jste manuálně zruční a nevadí Vám práce na směny? Čekáme právě na Vás!

Jaká bude Vaše pracovní náplň?

● vkládání a vykládání koberců z lisu ● dokončovací práce na výlisku ● práce na poloautomatických strojích

Požadujeme:

Co od Vás požadujeme ? ● manuální zručnost ● spolehlivost ● flexibilitu ● odpovědný přístup k práci
  • počet míst - 5

Nabízíme:

Co Vám nabízíme? ● práci na 8 hod směny (ranní, odpolední, noční) ● ubytování ZDARMA ● doprava zajištěna ● týdenní ZÁLOHY ● možnost přesčasů ● příplatky ● možnost stravování (kantýna) Chcete se o této pozici dozvědět více? Neváhejte odpovědět či zaslat životopis. Těšíme se na Vaše reakce!

informace

Zadavatel:

Personální agentura

Pracoviště:

Choceň

Typ smluvního vztahu:

Práce na plný úvazek

Požadované vzdělání:

Základní

Plat:

21000 - 26000 Kč/měs.

Datum zadání:

16.6.2022