Lektor / lektorka anglického jazyka - Brno

Nabídka již není aktuální.

Profil společnosti:

Zprostředkováváme personální inzerci pro klienta, kterým je LITE Brno, o.p.s.

Náplň práce:

Základním účelem LITE je vytvářet lepší budoucnost pro naše studenty tím, že je naučíme velmi dobře a efektivně anglicky a otevřeme jim anglicky mluvící svět.

PROČ hledáme nového lektora?

Jsme ve fázi, kdy máme přeplněné kurzy a doslova je nemá kdo učit. Nechceme říkat studentům, že musí třeba 2-3 měsíce čekat. Chceme, ať se posouvají rychle a hned.

Co bude VÝSLEDKEM Tvé práce?

Výsledkem Tvé práce budou studenti, kteří se bez problémů dokážou domluvit anglicky.

Požadujeme:

Co od Tebe POTŘEBUJEME?

    • Dobrou angličtinu a češtinu.
    • Být “nakažlivě” happy člověk.
    • Chuť pracovat a to hlavně rána, večery a sobotu ráno.
    • Touhu pomáhat studentům, ale i chuť pracovat na sobě.
    • Chuť dělat tuto práci dlouhodobě.

Nabízíme:

Co Tě čeká, když budeš DOBRÝ LEKTOR?

    • Uznání a skvělý pocit z toho, že jsi pomohl hodně lidem změnit jejich život k lepšímu a splnit jejich sen.
    • Vedení, které je ochotné vždy pomoci včetně ochoty řešit jakékoliv trable, na které narazíš.
    • Super kolektiv, který se hecuje jak v práci, tak i v životě :-)

Proč u nás (NE)pracovat?

    • Čeká tě náročný trénink, než začneš učit.
    • A po nástupu bude minimálně první rok plný studia a tréninku za jediným cílem - udělat z Tebe perfektního lektora.
    • Máme motivační systém výplaty - pokud se daří celé škole, daří se i Tobě.

Místo práce: Brno

Termín nástupu: dle dohody

Pro odpověď na tuto pozici, prosím, používejte pouze e-mailovou adresu: [e-mail byl skryt] nebo pokud do toho s námi chceš jít, volej Johnymu na 733 504 354.

Youtube: LITE anglická škola Brno

FACEBOOK: litebrno

Platnost inzerátu končí 30. 11. 2017. Po tomto datu, prosím, neodpovídejte.

Zadavatel:

Personální agentura

Pracoviště:

Jihomoravský (Brno)

Požadované vzdělání:

Středoškolské s maturitou

Plat:

od 25 tisíc

Datum zadání:

30.10.2017