Pro našeho klienta, který je poskytovatelem soukromé zdravotní péče v oboru stomatologie, hledáme posilu do týmu na pozici Lékař – stomatolog.

Uvítáte příjemné, moderně vybavené pracovní prostředí v oboru stomatologie? Rád/a byste se specializoval/a na některou oblast z tohoto oboru? Chcete se kontinuálně vzdělávat na přednáškách a školeních na klinice i mimo ni?

Je Vaše odpověď ANO? Pak se hledáme právě Vás!

Co bude vaším úkolem?

    • zvládnutí adaptačního procesu pod vedením hlavního lékaře – mentora (jeho délka bude záviset na délce Vaší předchozí praxe)
    • poskytování stomatologické péče
    • plánování časového harmonogramu péče o pacienty a jeho dodržování

Jaké jsou Vaše zkušenosti a dovednosti?

    • VŠ vzdělání v oboru stomatologie
    • praxe v oboru vítána, ideálně 1-2 roky
    • znalost angličtiny na komunikativní úrovni (B2)

Co Váš nový zaměstnavatel nabízí?

    • příjemné pracovní prostředí v dosahu MHD
    • prostředí nadstandardně moderně vybavená klinika
    • malý a velmi přátelský kolektiv
    • HPP na plný úvazek
    • nadstandardní finanční ohodnocení
    • vysoce odborné adaptační vzdělávání
    • možnost specializace na vybranou oblast stomatologie
    • možnost kontinuálního vzdělávání formou stáží a přednášek
    • stravenky
    • Multisport karta

Nástup ihned/dohodou.

Místo výkonu práce Praha 4.

Zasláním Vašeho životopisu zároveň udělujete souhlas s poskytnutím Vašich osobních údajů personální agentuře Job Solution a.s. a zařazení do databáze.

Zadavatel:

Personální agentura

Pracoviště:

Praha

Typ smluvního vztahu:

Práce na plný úvazek

Typ práce:

Práce pro absolventy

Benefity:

Multisport karta, Stravenky,

Požadované vzdělání:

Nezáleží

Požadované jazyky:

Angličtina

Plat:

od 35 tisíc

Datum zadání:

4.4.2019