Lékař - propouštění dárců

Pro našeho klienta, významnou medicínskou společnost zabývající se odběry krevní plazmy za účelem výroby léčiv, hledáme vhodného kandidáta na pozici Lékaře na propouštění dárců. Společnost je držitelem licence Státního ústavu pro kontrolu léčiv a certifikace IQPP. Pro naše ostravské a česko-těšínské centrum hledáme posilu:

LÉKAŘ - PROPOUŠTĚNÍ DÁRCŮ

Hledáte dlouhodobou spolupráci? Je Vaše odpověď ANO? Tak hledáme právě Vás!

Co bude Vaším úkolem?

    • vyšetření pacientů pod dohledem vedoucího lékaře
    • administrativní práce a vykazování

Jaké jsou Vaše zkušenosti a dovednosti?

    • VŠ vzdělání medicínského směru
    • komunikační dovednosti
    • spolehlivost, zodpovědnost
    • uživatelská znalost práce s PC
    • schopnost učit se novým věcem

Čím Vás na novém místě odmění Váš nový zaměstnavatel?

    • smlouva na hlavní pracovní poměr
    • práce na plný i částečný úvazek
    • zkušební doba 3 měsíce
    • nadstandardním platovým ohodnocením
    • zaměstnanecké benefity

Nástup ihned /dohodou.

Místo výkonu práce Ostrava/ Český Těšín.

V případě zájmu nám prosím zašlete svůj životopis na info@jobsolution.cz. Zasláním Vašeho životopisu zároveň udělujete souhlas s poskytnutím Vašich osobních údajů personální agentuře Job Solution a.s. a zařazení do databáze.

informace

Zadavatel:

Personální agentura

Pracoviště:

Ostrava/ Český Těšín

Požadované vzdělání:

Vysokoškolské

Plat:

od 50 tisíc

Datum zadání:

18.10.2018
OK
/* Not affection functionality */