Lékař – propouštění dárců/ kvalifikovaná osoba

Pro našeho klienta, významnou medicínskou společnost zabývající se odběry krevní plazmy za účelem výroby léčiv, hledáme vhodného kandidáta na pozici Lékaře - propouštění dárců. Společnost je držitelem licence Státního ústavu pro kontrolu léčiv a certifikace IQPP. Pro naše odběrové centrum v Chomutově hledáme posilu:

LÉKAŘ – PROPOUŠTĚNÍ DÁRCŮ/ KVALIFIKOVANÁ OSOBA

Hledáte dlouhodobou spolupráci? Splňujete požadavky Kvalifikované osoby? Je Vaše odpověď ANO? Tak hledáme právě Vás!

Co bude Vaším úkolem?

    • vyšetření pacientů
    • administrativní práce a vykazování

Jaké jsou Vaše zkušenosti a dovednosti?

    • VŠ vzdělání medicínského směru
    • 2letá praxe na transfuzním oddělení
    • komunikační dovednosti
    • spolehlivost, zodpovědnost
    • uživatelská znalost práce s PC
    • schopnost učit se novým věcem

Čím Vás na novém místě odmění Váš nový zaměstnavatel?

    • smlouva na hlavní pracovní poměr
    • práce na plný i částečný úvazek
    • zkušební doba 3 měsíce
    • nadstandardním platovým ohodnocením
    • zaměstnanecké benefity

Nástup ihned /dohodou.

Místo výkonu práce Chomutov.

V případě zájmu nám prosím zašlete svůj životopis na [e-mail byl skryt]. Zasláním Vašeho životopisu zároveň udělujete souhlas s poskytnutím Vašich osobních údajů personální agentuře Job Solution a.s. a zařazení do databáze.

Zadavatel:

Personální agentura

Pracoviště:

Praha

Požadované vzdělání:

Vysokoškolské

Plat:

od 50 tisíc

Datum zadání:

29.10.2018