LÉKAŘ PEDIATR Praha 8

Pro našeho klienta, hledáme posilu do pediatrické a neonatologické ambulance na Prahu 8 na pozici lékaře.

Hledáte dlouhodobou spolupráci? Jste lékař s atestací v oboru praktické lékařství pro děti a dorost nebo pediatrie? Máte chuť pracovat na HPP, či na částečný úvazek (DPP, DPČ)?

Pak hledáme právě Vás!

Co bude vaším úkolem?

    • provádění vyšetření a preventivních prohlídek
    • předepisování léků
    • provádění povinných i volitelných očkování
    • realizace léčby
    • delegace malého pacienta k odbornému lékaři
    • konzultace s rodiči malého pacienta
    • vedení dokumentace

Jaké jsou Vaše zkušenosti a dovednosti?

    • VŠ vzdělání medicínského směru
    • atestace z praktického lékařství pro děti a dorost nebo pediatrie
    • znalost práce na PC (MS Office)
    • schopnost rychle se učit a získané vědomosti aplikovat v praxi

Čím Vás na novém místě odmění Váš nový zaměstnavatel?

    • práce na plný i částečný úvazek
    • nadstandardním platovým ohodnocením

Nástup dohodou.

Místo pracoviště Praha 8.

Zasláním Vašeho životopisu zároveň udělujete souhlas s poskytnutím Vašich osobních údajů personální agentuře Job Solution a.s. a zařazení do databáze.

Zadavatel:

Personální agentura

Pracoviště:

Praha

Benefity:

Sleva na firemní produkty, Multisport karta, Dovolená navíc, Finanční bonusy,

Požadované vzdělání:

Nezáleží

Plat:

od 70 tisíc

Datum zadání:

4.4.2019