LÉKAŘ - odbornost revmatologie

Pro našeho významného klienta, poskytovatele ambulantní péče, hledáme vhodného kandidáta na pozici Lékař/ka odbornost revmatolog pro ambulanci v Praze

LÉKAŘ/KA ODBORNOST REVMATOLOGIE

Hledáte dlouhodobou spolupráci? Jste lékař s atestací v oboru revmatologie? Je Vaše odpověď ANO?

Pak hledáme právě Vás!

Co bude vaším úkolem?

    • samostatná praxe lékaře v zavedené ambulanci revmatologie

Jaké jsou Vaše zkušenosti a dovednosti?

    • VŠ vzdělání medicínského směru
    • specializovaná způsobilost v oboru revmatologie nebo před atestací
    • znalost práce na PC (MS Office)
    • schopnost rychle se učit, flexibilita, samostatnost
    •  příjemné vystupování

Čím Vás na novém místě odmění Váš nový zaměstnavatel?

    • smlouvou na hlavní pracovní poměr
    • pracovní úvazek dle dohody
    • nadstandardním platovým ohodnocením
    • příjemné pracovní prostředí

Nástup možný ihned/dohodou.

Místo ambulance: Praha

informace

Zadavatel:

Personální agentura

Pracoviště:

Praha

Typ smluvního vztahu:

Požadované vzdělání:

Vysokoškolské

Plat:

od 80 tisíc

Datum zadání:

8.11.2018