Lékař - odbornost pneumologie Praha 6

Pro našeho klienta, soukromého poskytovatele ambulantní péče, hledáme posilu do týmu na pozici

LÉKAŘ - PNEUMOLOG - částečný či plný úvazek

Hledáte dlouhodobou spolupráci? Jste lékař s atestací v oboru pneumologie?

Pak hledáme právě Vás!

Co bude vaším úkolem?

  • poskytování komplexní diagnostické a léčebné péče pacientům

  • diferenciální diagnostika všech stavů pacienta spojených

       s kašlem a dušností za využití moderních zobrazovacích metod,

       funkčního a laboratorního vyšetření a spolupráce s dalšími odbornostmi

  • provádění vyšetření spirometrickou metodou křivky průtok-objem

  • léčba akutních i chronických zánětů průdušek a plic

  • dispenzarizace pacientů s astma bronchiale, CHOPN a další

  • preventivní prohlídky rizikových skupin – zejména kuřáků, ev. edukace

       ohledně možností zanechání kouření

Jaké jsou Vaše zkušenosti a dovednosti?

  • VŠ vzdělání medicínského směru

  • atestace z oboru pneumologie

  • znalost práce na PC (MS Office)

  • schopnost rychle se učit a získané vědomosti aplikovat v praxi

Čím Vás na novém místě odmění Váš nový zaměstnavatel?

  • smlouvou na hlavní pracovní poměr

  • práce na plný či částečný úvazek

  • nadstandardním platovým ohodnocením

  • 5 týdnů dovolené - poměrná část při nižším úvazku

  • příjemným a přátelským pracovním prostředím

Nástup možný ihned / dohodou.

Místo výkonu práce Praha 6.

Zadavatel:

Personální agentura

Pracoviště:

Praha

Požadované vzdělání:

Vysokoškolské

Plat:

od 70 tisíc

Datum zadání:

4.4.2019