LĚKAŘ – odbornost pneumologie – na částečný i plný úvazek

Pro našeho klienta, nestátní zdravotnické zařízení Nemocnice Sedlčany, poskytovatele kvalitní zdravotní péče, hledáme posilu do týmu na pozici Lékař – odbornost pneumologie. Společnost spolupracuje se všemi veřejnými zdravotními pojišťovnami. V nemocnici je kladen velký důraz na zdravotní stav pacienta a jeho následné zlepšeni. Každému je zaručen v nemocnici individuální přístup. V nemocnici Sedlčany podporují také program zdravého životního stylu pacientů i personálu.

Hledáte dlouhodobou spolupráci? Jste lékař s atestací v oboru pneumologie?

Pak hledáme právě Vás!

 Co bude vaším úkolem?

    • poskytování komplexní diagnostické a léčebné péče pacientům
    • diferenciální diagnostika všech stavů pacienta spojených s kašlem a dušností za využití moderních zobrazovacích metod, funkčního a laboratorního vyšetření a spolupráce s dalšími odbornostmi
    • provádění vyšetření spirometrickou metodou křivky průtok-objem
    • léčba akutních i chronických zánětů průdušek a plic
    • dispenzarizace pacientů s astma bronchiale, CHOPN a další
    • preventivní prohlídky rizikových skupin – zejména kuřáků, ev. edukace ohledně možností zanechání kouření

Jaké jsou Vaše zkušenosti a dovednosti?

    • VŠ vzdělání medicínského směru
    • atestace z oboru pneumologie
    • znalost práce na PC (MS Office)
    • schopnost rychle se učit a získané vědomosti aplikovat v praxi

Čím Vás na novém místě odmění Váš nový zaměstnavatel?

    • smlouvou na hlavní pracovní poměr na dobu určitou na 1 rok s možností prodloužení
    • 3 měsíční zkušební lhůta
    • práce na plný i částečný úvazek
    • nadstandardním platovým ohodnocením
    • poměrná část 25 dnů
    • finanční bonusy
    • stravování
    • firemní oblečení a příspěvek na pracovní obuv
    • příjemným a přátelským pracovním prostředím

Nástup možný ihned / dohodou.

V případě zájmu nám prosím zašlete svůj životopis na info@jobsolution.cz. Zasláním Vašeho životopisu zároveň udělujete souhlas s poskytnutím Vašich osobních údajů personální agentuře Job Solution a.s. a zařazení do databáze.

informace

Zadavatel:

Personální agentura

Pracoviště:

Sedlčany

Typ smluvního vztahu:

Práce na částečný úvazek

Benefity:

Pitný režim, Dovolená navíc, Příspěvek na stravu, Finanční bonusy,

Požadované vzdělání:

Nezáleží

Plat:

od 40 tisíc

Datum zadání:

29.10.2018