LÉKAŘ - odbornost chirurgie – noční směny chirurgická pohotovost

Pro našeho klienta, nestátní zdravotnické zařízení Nemocnice Sedlčany, poskytovatele kvalitní zdravotní péče, hledáme posilu do týmu na pozici Lékař – odbornost chirurgie. Společnost spolupracuje se všemi veřejnými zdravotními pojišťovnami. V nemocnici je kladen velký důraz na zdravotní stav pacienta a jeho následné zlepšeni. Každému je zaručen v nemocnici individuální přístup. V nemocnici Sedlčany podporují také program zdravého životního stylu pacientů i personálu.

 LĚKAŘ – odbornost chirurgie – noční směny chirurgická pohotovost

Hledáte spolupráci ve formě přivýdělku na nočních směnách v rámci chirurgické pohotovosti? Jste lékař s atestací v oboru chirurgie?

Co bude vaším úkolem?

    • poskytování komplexní diagnostické a léčebné péče chirurgicky nemocných pacientů

Jaké jsou Vaše zkušenosti a dovednosti?

    • VŠ vzdělání medicínského směru
    • atestace z oboru chirurgie
    • znalost práce na PC (MS Office)
  • schopnost rychle se učit a získané vědomosti aplikovat v praxi

Čím Vás na novém místě odmění Váš nový zaměstnavatel?

    • smlouvou na hlavní pracovní poměr nebo DPP/DPČ
    • práce na částečný úvazek
    • samostatnou odpovědní rolí v týmu
    • nadstandardním platovým ohodnocením
    • poměrná část 25 dnů dovolené při HPP
    • stravování
    • firemní oblečení a příspěvek na pracovní obuv
    • příjemným a přátelským pracovním prostředím

Nástup možný ihned / dohodou.

Zasláním Vašeho životopisu zároveň udělujete souhlas s poskytnutím Vašich osobních údajů personální agentuře Job Solution a.s. a zařazení do databáze.

Zadavatel:

Personální agentura

Pracoviště:

Sedlčany

Typ smluvního vztahu:

Práce na částečný úvazek

Benefity:

Pitný režim, Dovolená navíc, Příspěvek na stravu, Finanční bonusy,

Požadované vzdělání:

Nezáleží

Plat:

od 20 tisíc

Datum zadání:

4.4.2019