Lékař/ka všeobecné praktické lékařství

Pro našeho významného klienta, poskytovatele kvalifikované odborné péče v oboru všeobecné praktické lékařství na Praze 6, hledáme vhodného kandidáta na pozici Lékař – praktik. Klientovi ordinace jsou výukovým pracovištěm 1. lékařské fakulty UK v Praze. Zároveň je toto pracoviště akreditované k výuce mladých praktických lékařů. Z důvodu zkvalitňování poskytované péče klientem hledáme posilu do týmu na pozici:

LÉKAŘ/KA VŠEOBECNÉ PRAKTICKÉ LÉKAŘSTVÍ

Hledáte dlouhodobou spolupráci? Jste lékař s atestací v oboru všeobecného praktického lékařství? Nebo jste lékařem se základním kmenem interním?

 Je Vaše odpověď ANO? Pak hledáme právě Vás!

Co bude vaším úkolem?

    • samostatná praxe lékaře v zavedené ambulanci praktického lékaře

Jaké jsou Vaše zkušenosti a dovednosti?

    • VŠ vzdělání medicínského směru
    • atestace ze všeobecného praktického lékařství, nebo máte již ukončené některé stáže v rámci předatestační přípravy, případně absolvovaný interní kmen
    • komunikativní znalost AJ výhodou (třetina pacientů je z poloviny zemí světa)
    • znalost práce na PC (MS Office)
    • schopnost rychle se učit a získané vědomosti aplikovat v praxi

Čím Vás na novém místě odmění Váš nový zaměstnavatel?

    • smlouvou na hlavní pracovní poměr na dobu neurčitou
    • příjemným pracovním prostředím
    • nadstandardním finančním ohodnocením
    • možností dalšího vzdělávání – umožnění specializačního vzdělávání
    • podpora celoživotního vzdělávání
    • 5 týdnů dovolené
    • 3 dny sick days
    • úhrada členských příspěvků (ČLK, SVL a další)
    • stravenky plně hrazeny zaměstnavatelem
    • práce v malém kolektivu

Nástup možný ihned/dohodou.

Možnost práce na plný či zkrácený úvazek.

Práce je vhodná i pro nadšeného studenta, který chce neustále zlepšovat své profesní znalosti a dovednosti a se vstřícným, avšak asertivním, přístupem k pacientům.

Místo ambulance: Praha 6

Zasláním Vašeho životopisu zároveň udělujete souhlas s poskytnutím Vašich osobních údajů personální agentuře Job Solution a.s. a zařazení do databáze.

Zadavatel:

Personální agentura

Pracoviště:

Praha

Typ práce:

Práce pro absolventy

Benefity:

Stravenky, Dovolená navíc, Sick days,

Požadované vzdělání:

Nezáleží

Požadované jazyky:

Angličtina

Plat:

od 60 tisíc

Datum zadání:

4.4.2019