Lékař/ka odbornost alergologie a klinická imunologie

Pro našeho významného klienta, poskytovatele ambulantní péče, hledáme vhodného kandidáta na pozici Lékař/ka odbornost alergologie a klinická imunologie pro ambulanci v Kralupech nad Vltavou a v Praze.

LÉKAŘ/KA ODBORNOST ALERGOLOGIE A KLINICKÁ IMUNOLOGIE

Hledáte dlouhodobou spolupráci? Jste lékař s atestací v oboru alergologie a klinické imunologie nebo jste lékařem se základním kmenem pediatrie či interním?

Je Vaše odpověď ANO? Pak hledáme právě Vás!

Co bude vaším úkolem?

    • samostatná praxe lékaře v zavedené ambulanci alergologie a imunologie

Jaké jsou Vaše zkušenosti a dovednosti?

    • VŠ vzdělání medicínského směru
    • atestace v oboru alergologie výhodou
    • komunikativní znalost AJ výhodou
    • znalost práce na PC (MS Office)
    • schopnost rychle se učit a získané vědomosti aplikovat v praxi

Čím Vás na novém místě odmění Váš nový zaměstnavatel?

    • pracovní doba pondělí až pátek 7:00-14:00 ambulance Kralupy nebo 8,00 -15,00 ambulance Praha
    • smlouvou na hlavní pracovní poměr
    • příjemným pracovním prostředím
    • nadstandardním platovým ohodnocením
    • možností dalšího vzdělávání – umožnění specializačního vzdělávání
    • 5 týdnů dovolené
    • automobil pro soukromé i služební účely

Nástup možný ihned/dohodou.

Možnost práce na plný či zkrácený úvazek.

Místo ambulance: Kralupy nad Vltavou, Praha.

Zasláním Vašeho životopisu zároveň udělujete souhlas s poskytnutím Vašich osobních údajů personální agentuře Job Solution a.s. a zařazení do databáze.

Zadavatel:

Personální agentura

Pracoviště:

Praha

Požadované vzdělání:

Nezáleží

Plat:

od 80 tisíc

Datum zadání:

4.4.2019