Lékař GYNEKOLOG/ GYNEKOLOŽKA

Pro našeho klienta, zavedenou soukromou kliniku v centru Prahy, do ambulance gynekologoie, hledáme posilu do týmu na pozici atestovaného lékaře GYNEKOLOGA/GYNEKOLOŽKU, na čátečný úvazek v rozsahu 8-12 hodin týdně.

Náplň práce:

    • péče o pacienty v zavedené, moderně vybavené ambulanci

Požadujeme:

    • VŠ vzdělání medicínského směru
    • odbornou/specializovanou způsobilost dle zák. č. 95/2004 Sb., atestace v oboru gynekologie a porodnictví
    • schopnost samostatného rozhodování
    • vstřícný přístup k pacientkám
    • znalost cizách jazyků vítána

Nabízíme:

    • zajímavé finanční ohodnocení
    • možnost práce na zkrácený úvazek nebo na dohodu

NÁSTUP IHNED/DOHODOU.

Místo výkonu práce Praha 1 (v blízkosti Hlavního nádraží).

Zadavatel:

Personální agentura

Pracoviště:

Praha

Benefity:

Příspěvek na penzijní připojištění, Stravenky, Dovolená navíc,

Požadované vzdělání:

Vysokoškolské

Plat:

od 20 tisíc

Datum zadání:

3.4.2019