Pro našeho klienta, který je provozovatelem soukromého klinického centra v Praze 7, poskytovatele zejména léčebné péče v gynekologii, plastické a estetické chirurgii, reprodukční medicíně, hledáme posilu do týmu, a to na  pozici Lékař – obor anesteziologie.

LÉKAŘ – OBOR ANESTEZIOLOGIE

Jste tak trochu anděl strážný všech nemocných? Obor anesteziologie a resuscitace je pro Vás oborem snů?

Tato práce Vás těší?

Pak hledáme právě Vás!

Co bude vaším úkolem?

  • poskytování anestziologické péče

  • léčba akutní i chronické bolesti

Jaké jsou Vaše zkušenosti a dovednosti?

  • specializaci a praxi v oboru anesteziologie a intenzivní medicíny

  • flexibilní pracovní doba– zejména od 15:30 do 20:00 hod

  • znalost AJ a NJ budou pro Vás velkou výhodou

Čím Vás na novém místě odmění Váš nový zaměstnavatel?

  • smlouvou na hlavní pracovní poměr

  • práce na plný či částečný úvazek v atraktivním oboru

  • samostatnou odpovědní rolí v týmu

  • příjemným pracovním prostředím v moderním zařízení

  • nadstandardním platovým ohodnocením

  • 5 týdnů dovolené, stravenky

  • možností dalšího vzdělávání

Nástup možný ihned / dohodou.

Místo poskytovatele inzerovaného klinického centra je Praha 7.

Zasláním Vašeho životopisu zároveň udělujete souhlas s poskytnutím Vašich osobních údajů personální agentuře Job Solution a.s. a zařazení do databáze.

Zadavatel:

Personální agentura

Pracoviště:

Praha

Požadované vzdělání:

Vysokoškolské

Plat:

od 60 tisíc

Datum zadání:

4.4.2019