LÉKAŘ – odbornost všeobecné praktické lékařství

Pro našeho klienta, hledáme posilu do ambulance všeobecného praktického lékařství v Praze - různé lokality.

LÉKAŘ – odbornost všeobecné praktické lékařství –Praha

Hledáte dlouhodobou spolupráci? Jste lékař s atestací v oboru všeobecné praktické lékařství?

Máte chuť pracovat na HPP, či na částečný úvazek (DPP, DPČ)? Nebo jste již v důchodu a nechce se Vám až tak lenošit?

Pak hledáme právě Vás!

 Co bude vaším úkolem?

    • provádění vyšetření a preventivních prohlídek
    • předepisování léků či doporučení týkající se životního stylu
    • provádění povinných i volitelných očkování
    • prevence a vyhodnocování zdravotního stavu populace
    • monitorování a kontrola chronicky nemocných
    • realizace léčby a rehabilitace
    • delegace pacienta k odbornému lékaři
    • konzultace s pacientem
    • vedení dokumentace

Jaké jsou Vaše zkušenosti a dovednosti?

    • VŠ vzdělání medicínského směru
    • atestace z všeobecného praktického lékařství výhodou, nebo máte již ukončené některé stáže v rámci předatestační přípravy
    • znalost práce na PC (MS Office)
    • schopnost rychle se učit a získané vědomosti aplikovat v praxi

Čím Vás na novém místě odmění Váš nový zaměstnavatel?

    • smlouvou na dobu neurčitou
    • 3 měsíční zkušební lhůta
    • práce na plný i částečný úvazek
    • nadstandardním platovým ohodnocením
    • poměrná část 25 dnů
    • finanční bonusy
    • pravidelná firemní setkání

Nástup možný ihned / dohodou.

Zaslánmím svého CV udělujete souhlas s poskytnutím Vašich osobních údajů personální agentuře Job Solution a.s. a zařazení do databáze.

Zadavatel:

Personální agentura

Pracoviště:

Praha

Benefity:

Sleva na firemní produkty, Multisport karta, Dovolená navíc, Finanční bonusy,

Požadované vzdělání:

Vysokoškolské

Plat:

od 50 tisíc

Datum zadání:

4.4.2019