Lehká práce pro všechny se stravou zdarma, i bez praxe (Kat.)

Požadavky

> zručnost
> samostatnost

Nabídka

> mzda po zaučení od 100 Kč/hod + příplatky
> možnost pobírání týdenních záloh
> na pracovišti ZDARMA jídlo + pitný režim
> různorodá práce a střídání pozic
> vhodné i bez praxe
> pro vzdálené uchazeče máme ubytování - pracoviště v Prostějově u Olomouce

Pracovní náplň

> výroba termostatů do kuchyňských spotřebičů a bojlerů
> práce s drobnými součástkami
> 3 směnný provoz - 8. hod.

Poznámka

V případě zájmu pošlete životopis nebo volejte na +420 737 016 025

informace

Zadavatel:

Personální agentura

Pracoviště:

Česká Republika

Typ smluvního vztahu:

Benefity:

Příspěvek na dopravu, Příspěvek na bydlení, Příspěvek na stravu, Finanční bonusy,

Požadované vzdělání:

Středoškolské bez maturity

Plat:

od 20 tisíc

Datum zadání:

24.1.2018