Euro.cz Finance.cz Cnews.cz Autobible.cz Edna.cz Více

Lehká manuální práce! Kompletace a výroba propisek. 120 - 180 Kč/hod.

Hledáte lehkou manuální práci na HPP? A jste flexibilní? Chcete pracovat v čistém prostředí a nezvedat těžká břemena? Pro našeho významného klienta National Pen, společnost, která je předním výrobcem propisek, hledáme vhodné uchazeče na pozici operátor výroby, kompletace propisek.

Náplň práce:

  • ruční kompletace propisek
  • vkládaní do obálek, krabiček, pohlednic.
  • kontrola produktů

Informace:

  • nástup DOHODOU
  • místo výkonu práce: Štěnovice
  • pracovní nabídku dlouhodobého charakteru, po zapracování možnost HPP
  • mzda od 120 Kč/hod (fixní mzda 120 Kč/hod + příplatky za noční směny 30 Kč/hod + příplatky za práci ve svátek 100%
docházkový bonus +10 kč, výkonnostní bonus 0-35 kč.)
  • směny dle domluvy s koordinátorem (ranní 6-14; odpolední 14-22, noční 22-6)
  • směny V TÝDNU (pondělí- pátek)
  • čisté pracovní prostředí
  • NENÁROČNÁ PRÁCE pro každého
  • SVOZOVÁ DOPRAVA Z PLZNĚ ZDARMA

Požadujeme:

  • manuální zručnost
  • pečlivost, samostatnost, spolehlivost
  • ochotu pracovat ve směnném provozu
  • počet míst - 10

Nabízíme:

  • 3 směnný provoz (ranní 6-14; odpolední 14-22, noční 22-6)

informace

Zadavatel:

Personální agentura

Pracoviště:

Štěnovice (Plzeň)

Typ smluvního vztahu:

Práce na plný úvazek

Zařazeno v oborech:

Požadované vzdělání:

Základní

Plat:

120 - 180 Kč/hod.

Datum zadání:

14.11.2020
OK
/* Not affection functionality */