!!! Lakýrník práškové lakovny, až 120 Kč/hod, příplatky, ubytování zdarma

Amikov job, s.r.o.
Výběrové řízení
Platové ohodnocení
Benefity
Pracovní prostředí

Máte praxi jako lakýrník a hledáte stabilní dlouhodobé zaměstnání? Tak neváhejte a oslovte nás!

Pracujte pro strojírenskou společnost, která patří mezi významné výrobce a dodavatele v segmentu výroby a dodávek dílů, svařovaných sestav a montovaných skupin pro výrobce zemědělské, dopravní a manipulační techniky.

Práce v Letovicích okr. Blansko

Náplň práce:

    • ruční lakování - prášková lakovna (práce v boxu)
    • 12-ti hodinové směny, nepřetržitý provoz

Požadujeme:

    • dobrý zdravotní stav
    • vyučení v oboru lakýrník nebo 2 roky praxe jako lakýrník, doložené potvrzením o vzdělání nebo praxi
    • manuální zručnost, spolehlivost

Nabízíme:

    • nástupní mzda 120 Kč/ hod
    • příplatek za prostředí, práce v noci, práce o víkendu, práce ve svátek
    • zázemí prosperující mezinárodní společnosti
    • pracovní poměr na dobu neurčitou
  • UBYTOVÁNÍ ZDARMA
  • doporučte známého a získejte odměnu 1000 Kč za osobu která odpracuje minimálně měsíc

V případe zájmu o pracovní pozici, prosím kontaktujte : Gerega Martin
Telefon : +420 604 142 829 +421 948 846 222
Životopisy na [e-mail byl skryt]

Zadavatel:

Personální agentura

Pracoviště:

Česká Republika (Letovice)

Typ smluvního vztahu:

Práce na plný úvazek

Benefity:

Zaměstnanecké půjčky, Lékařské prohlídky, Pitný režim, Příspěvek na dopravu, Příspěvek na bydlení, Příspěvek na stravu, Pružná pracovní doba,

Požadované vzdělání:

Nezáleží

Plat:

od 20 tisíc

Datum zadání:

20.7.2018