LAKÝRNÍK – LAKÝRNÍCE, 1 směna, Brno

Místo výkonu práce: Brno – Královo Pole, pracoviště blízko zastávky tramvaje MHD

Termín nástupu:  ihned nebo dohodou

Pracovní doba: 6,00 – 14,30 hod., jednosměnný provoz

Pro společnost specializující se na zakázkovou strojírenskou výrobu, výrobu strojních dílců, strojů a zařízení dle specifikace zákazníka hledáme nového kolegu/kolegyni na pozici Lakýrník.

Je dobré vědět, že se nejedná o agenturní zaměstnávání, ale budete v kmenovém stavu společnosti na hlavní pracovní poměr.

NÁPLŇ PRÁCE

    • lakování povrchových struktur strojních dílů
    • přípravné a dokončovací práce pro mokré lakování
    • broušení, kytování, tmelení

CO POŽADUJEME?

    • SOU/SŠ technického směru výhodou
    • praxe na obdobné pozici výhodou
    • manuální zručnost
    • zodpovědnost, samostatnost, pečlivost

NABÍZÍME VÁM

    • mzdu odpovídající zkušenostem a znalostem
    • zázemí stabilní a zavedené společnosti
    • dlouhodobou spolupráci na hlavní pracovní poměr
    • různorodou pracovní náplň
    • fyzicky nenáročnou práci
    • firemní stravování
    • stravenky ve výši 70 Kč

Zadavatel:

Personální agentura

Pracoviště:

Brno (Malinovského náměstí 603/4)

Typ smluvního vztahu:

Práce na plný úvazek

Požadované vzdělání:

SOU/výuční list

Plat:

Dle domluvy

Datum zadání:

4.5.2017