Nabídka již není aktuální

Pro našeho významného zákazníka hledáme vhodného kandidáta na pozici Technik ( pracovník ) laboratoře.

Náplň práce:

Vstupní kontrola, vzorkování surovin a dílů, reporting Kontrola procesních parametrů Kontrola dodávek a testování reklamovaných dílů Ovládání 3D měřícího stroje (IMS Impact) Kontrola a testování výrobků, vypracování protokolů a reportování výsledků Vypracování SPC a MSA Příprava APQP vzorků a jejich měření, odpovědnost za registr vzorových dílů

Požadujeme:

SŠ strojního zaměření - praxe 3 roky na podobné pozici AJ – základní znalost Schopnost ovládat 3D měřící stroj - výhodou Znalost výkresové dokumentace Ochota pracovat ve 2-směnném provozu MS Office ŘP sk.B

Nabízíme:

  1. mzda
Mzda 30 000,- Kč Zázemí mezinárodní společnosti Věrnostní bonus Příspěvek na penzijní připojištění Firemní stravování s příspěvkem zaměstnavatele 5 týdnů dovolené Studijní volno V případě zájmu nás kontaktujte na emailu [e-mail byl skryt] nebo tel. 778 736 555

Pracoviště:

Středočeský kraj

Datum zadání:

26.6.2017