Pro špičkovou chovatelskou stanici hledáme kynologa, který by měl zkušenosti s chovem velkých plemen psů.

Co bude Vaším úkolem:

    • Práce se psy plemene cane corso v chovatelské stanici
    • Krmení, venčení, cvičení a socializace psů
    • Odchov štěňat
    • Příprava na výstavy
    • Účast na výstavách v ČR i zahraničí

Co od Vás očekáváme:

    • Minimálně středoškolské vzdělání
    • Zkušenosti s chovem a prací s velkými plemeny psů
    • Řidičský průkaz skupiny B

Co Vám dá výhodu:

    • Zkušenosti s molossoidními plemeny
    • Zkušenosti s chovem a vystavováním velkých plemen psů
    • Znalost plemene cane corso

Co Vám nabídneme:

    • Velmi dobré platové podmínky
    • Práci na IČO
    • Práci ve špičkové chovatelské stanici v Praze

Podmínkou účasti ve výběrovém řízení je zaslání strukturovaného životopisu s přiloženou fotografií skrze odpovědní formulář, e-mailem, nebo poštou. Takovým odesláním udělujete dobrovolně společnosti EKOSPOL a.s. souhlas se zpracováním Vámi poskytnutých osobních údajů za účelem účasti ve výběrovém řízení na pracovní pozici u společnosti EKOSPOL a.s. dle Zásad zpracování osobních údajů společnosti EKOSPOL a.s. uvedených na www.ekospol.cz.

informace

Zadavatel:

Firma - přímý zaměstnavatel

Pracoviště:

Praha

Typ smluvního vztahu:

Zařazeno v oborech:

Požadované vzdělání:

Středoškolské s maturitou

Požadované jazyky:

Čeština

Plat:

Dle domluvy

Datum zadání:

21.9.2021