Nabídka již není aktuální

Pro našeho klienta, významnou společnost na českém i zahraničním trhu, hledáme vhodného kandidátky na pozici Kvalitářky / Kontrolorky výroby.

Náplň práce:

  • Práce ve výrobní/skladové hale
  • Kontrola zaměstnanců + kvality surovin a finálních produktů
  • Vedení záznamů o provedených kontrolách
  • Aplikace procesů kvality do prostředí společnosti
  • Spolupráce s dalšími odděleními společnosti
  • Místo výkonu práce: Praha Východ

Nabízíme:

  • Zázemí stabilní, mezinárodní společnosti
  • Benefity: stravenky, 5 týdnů dovolené, jazykové vzdělávání
  • Zajímavé finanční ohodnocení
  • Možnost dalšího profesního rozvoje
  • Nástup možný ihned, nebo dohodou
  • Svozové autobusy z Prahy/Opatov

Požadujeme:

  • Zkušenosti v oboru kvality, logistiky a výroby
  • Uživatelská znalost práce na PC
  • Pečlivou, schopnou, týmovou osobnost
  • Dobré komunikační dovednosti
Zaujala Vás nabízená pozice? Zašlete nám Váš životopis na [e-mail byl skryt]

Pracoviště:

Česká Republika

Datum zadání:

23.9.2017