Kvalitář/ kvalitářka - nástup ihned

    • Do společnosti se sídlem v Plzni hledáme vhodné kandidáty na pozici KVALITÁŘ/ KVALITÁŘKA. Nabídka je určená všem co se nebojí vysokého pracovního nasazení, zároveň mají smysl pro zodpovědnost a detail.

    • V případě, že Vás nabídka zaujme, neváhejte nás kontaktovat. Samozřejmě se na Vás budeme těšit na naší pobočce v Plzni, na adrese Dřevěná 8.

Náplň práce:

    • kontrola kvality, materiálů, dokumentace
    • inventury komponentů ve skladu
    • monitorování správnosti zakázek
    • pravidelná kontrola kvality komponentů v určené oblasti
    • výstupní kontrola všech odesílaných palet
    • kontrola zjištěných výsledků a jejich zadávání do databáze
    • povědomí o jakostních předpisech a směrnicích
    • komunikace s vedoucími směn a skupin

Předpoklady:

    •  zkušenosti na obdobné pozici ve výrobní společnosti
    • pečlivost, smysl pro detail
    • zaměření na jakost, flexibilita
    • přirozená autorita, kontrola činnosti pracovníků v provozu
    • pocit odpovědnosti za provedené kontroly
    • znalost práce na PC
    •  výborné rozpoznávací schopnosti
    • organizační schopnosti
    • trestní bezúhonnost
    • základy AJ

Nabízíme:

    • HPP s možností přestupu do kmenového stavu klienta
    • mzda 90,- Kč/hod
    • bonus až 30,- Kč/hod
    • nástupní bonus 1000,-
    • příplatky dle Zákoníku práce, noční 25%
    • možnost zajištění ubytování
    • doprava z Plzně zdarma
    • možnost závodního stravování

Zadavatel:

Personální agentura

Pracoviště:

Plzeň (Plzeňský kraj)

Typ smluvního vztahu:

Práce na plný úvazek

Benefity:

Pitný režim, Finanční bonusy,

Požadované vzdělání:

Základní

Plat:

Dle domluvy

Datum zadání:

23.6.2017