Kurýr Praha - brigáda

Jsme česká kurýrní společnost a také člen mezinárodní skupiny Rakouské pošty,
přepravu zásilek zajišťujeme již od roku 1990. Patříme mezi největší hráče na
trhu. Pro naši pobočku v Praze hledáme nového kolegu na pozici kurýra.

Náplň práce:

    • vaším úkolem bude ráno vyzvednout zásilky a rozvést je našim zákazníkům
    • během dne budete od zákazníků také vyzvedávat zásilky nové a odpoledne je odvezete zpět na depo, kde se zásilky třídí a putují dále
    • začátek a konec trasy je přímo na regionálním depu na adrese: Pražská 180, Zdiby.

Požadujeme:

    • svědomitost, spolehlivost, pracovitost
    • schopnost komunikovat se zákazníky a časovou flexibilitu
    • trestní bezúhonnost
    • dobrý zdravotní stav a odolnost vůči stresu
    • vlastní automobil výhodou

Nabízíme:

    • nabízíme 50Kč za doručený balík vlastním autem nebo 30Kč za doručený balík našim autem
    • přátelský kolektiv s rodinnou atmosférou
    • podle domluvy možnost i odpoledních směn
    • nástup možný ihned

Místo výkonu práce: Praha a okolí

Zadavatel:

Firma - přímý zaměstnavatel

Pracoviště:

Zdiby (Pražská 180)

Typ smluvního vztahu:

Práce na dohodu

Typ práce:

Práce pro absolventy

Požadované vzdělání:

Středoškolské bez maturity

Plat:

od 20 tisíc

Datum zadání:

29.11.2018