Kurýr Liberec

Jsme česká kurýrní společnost a také člen mezinárodní skupiny Rakouské pošty, přepravu zásilek zajišťujeme již od roku 1990. Patříme mezi největší hráče na trhu. Pro naši pobočku v Liberci hledáme nového kolegu na pozici kurýra  pro rozvoz zásilek.

Náplň práce:

    • vaším úkolem bude ráno vyzvednout zásilky a rozvést je našim zákazníkům
    • během dne budete od zákazníků také vyzvedávat zásilky nové a odpoledne je odvezete zpět na depo, kde se zásilky třídí a putují dále

Požadujeme:

    • svědomitost, spolehlivost, pracovitost
    • schopnost komunikovat se zákazníky a časovou flexibilitu
    • trestní bezúhonnost
    • dobrý zdravotní stav a odolnost vůči stresu

Začátek a konec trasy je přímo na regionálním depu na adrese: Zahradní 45, Liberec, 460 01

Nabízíme:

    • nabízíme výdělek až 35 tis.kč
    • práci na hlavní nebo vedlejší pracovní poměr
    • motivační finanční ohodnocení (fixní a výkonová složka)
    • nástup možný ihned

Místo výkonu práce:  Liberec a okolí

Zadavatel:

Firma - přímý zaměstnavatel

Pracoviště:

Liberec

Požadované vzdělání:

Nezáleží

Plat:

od 30 tisíc

Datum zadání:

8.12.2017