Euro.cz Finance.cz Cnews.cz Autobible.cz Edna.cz Více

Kuchař v luxusním casinu - mzda až 40.000 Kč

Vyznáte se v kuchyni a vaření je pro Vás životním posláním? Chcete vařit z prvotřídních surovin v luxusním casinu a ještě za to dostat skvěle zaplaceno? Tak hledáme právě VÁS!!

Náplň práce:

  • příprava pokrmů ze všech koutů světa
  • práce s prvotřídními surovinami nejvyšší kvality
  • příjem zboží/surovin
  • udržování pořádku na pracovišti

Požadujeme:

  • vyučení v oboru či dlouhodobou praxi
  • min. 1 rok praxe na pozici kuchaře
  • ochotu pracovat na delší směny
  • spolehlivost, samostatnost, odolnost vůči stresu, flexibilita
  • počet míst - 4

Nabízíme:

  • místo výkonu práce: Rozvadov
  • fixní mzda 35.000 – 40.000 Kč
  • možnost profesního růstu a školení od nejlepších
  • práce na dlouhý/krátký týden (12 hodin)
  • školení od zkušených kolegů z oboru
  • Multisport karta
  • jazykové kurzy
  • firemní akce

informace

Zadavatel:

Personální agentura

Pracoviště:

Tachov

Typ smluvního vztahu:

Práce na plný úvazek

Zařazeno v oborech:

Pohostinství a gastronomie
Kuchař

Požadované vzdělání:

SOU/výuční list

Plat:

35000 - 40000 Kč/měs.

Datum zadání:

16.8.2019